CASES
Roxit
Stel je een samenleving voor…
Voor Roxit ontwikkelden we een naamsbekendheidscampagne met hero-films die vanuit het creatieve haakje “Stel je een samenleving voor…” hun visie op maatschappelijke waarde, digitale veiligheid en betere overheidsprocessen krachtig en verdiepend tot leven brengt. Benieuwd naar meer? Lees de hele case.
Het Nieuwe Kantoor
The H in Hospitality: een nieuwe Brand Film voor HNK
Voor HNK (Het Nieuwe Kantoor) ontwikkelden we een brand movie en event trailer die het boutique hotelgevoel, de luxe voorzieningen en de warme hospitality sfeer van het kantoorconcept krachtig tot leven brengen. Benieuwd naar meer? Lees de hele case.
QISS IT
Hoe een negatief stereotype positief kan worden ingezet
Voor QISS IT doorbraken we verouderde IT-beelden met een creatieve campagne die jonge starters aantrok. Benieuwd naar meer? Lees de hele case.
Groei met Google: Inspirerende Videoportretten
Voor de “Groei met Google” campagne maakten we videoportretten van ondernemers in Nederland en Zweden om hun verhalen en groei te delen. Benieuwd naar meer? Lees de hele case.