ABOUT US

NICE TO MEET YOU!

VideoBird is, sinds haar oprichting in 2012, een fullservice videoproductiebedrijf. Van social media ads tot documentaires. We werken met partners die ook van video’s houden en een verschil durven te maken.

In ons Amsterdamse nest werken 20+ Birds met de expertise, kennis en passie die vandaag de dag wordt verwacht.

 

(Oh en we zijn ook ontzettend leuk om mee te werken:p)

MEET THE BIRDS

Floris Modderman

Floris Modderman

Managing Director

floris.modderman@videobird.nl
Bo Spindelaar

Bo Spindelaar

Operations Director

bo.spindelaar@videobird.nl
Floran Swanborn

Floran Swanborn

Technical Director

Floran.swanborn@videobird.nl
Rolf Beens

Rolf Beens

Creative Director

Rolf.beens@videobird.nl
Sindy Vu

Sindy Vu

Graphic Designer / Social Media Manager

sindy.vu@videobird.nl
Kris Noordenbos

Kris Noordenbos

Producer / Chief Happiness Officer

kris.noordenbos@videobird.nl
Lennert Floor

Lennert Floor

Animator

lennert.floor@videobird.nl
Thomas Liebe

Thomas Liebe

Director of Photography

thomas.liebe@videobird.nl
Emanuelle Deckers

Emanuelle Deckers

Graphic Designer

emanuelle.deckers@videobird.nl
Dimitri Valentijn

Dimitri Valentijn

Photographer

dimitri.valentijn@videobird.nl
Rob Nguyen

Rob Nguyen

Digital Marketer

rob.nguyen@videobird.nl
Isabelle Jansen

Isabelle Jansen

Producer / Copywriter

isabelle.jansen@videobird.nl
Marc Scherpenzeel

Marc Scherpenzeel

Camera Operator / Editor

Marc.Scherpenzeel@videobird.nl
Lou van Vijfeijken

Lou van Vijfeijken

Camjo Intern

lou.vanvijfeijken@videobird.nl
Olivier Terpstra

Olivier Terpstra

Sound Engineer

olivier.terpstra@videobird.nl
Your name

Your name

Open sollicitatie

Timo Wonnink

Timo Wonnink

Editor

Timo.Wonnink@videobird.nl
Jodi van Rooijen

Jodi van Rooijen

Production Intern

jodi.vanrooijen@videobird.nl